Loading Events

2015-07-11
11:00 - 18:00
600 грн.
Забронировать место

« All Events

  • This event has passed.

Еміль Вольскі – Pre-press: Стікер культура + Inspiring Breakfast with Ukranian Sticker Culture, Superukraine and Kult Magazine

11.07.2015 11:00 - 12.07.2015 18:00

| 600 грн.

Воркшоп, присвячений базису по роботі з технічними вимогами друкарень до макетів, видам маніпуляцій в PostPress, а також найтиповішим проблемним місцям у роботі з PrePress.

Інтенсив включає в себе теорію і практику:
– Overprint
– OLE-об’єкти
– Trapping
– вибірковій УФ-лак
– кольороподіл макету
– контурна порізка та ін.

Кожен з учасників створить дизайн власного проекту – серію стікерів, застосовуючи отримані знання на практиці. Бонус: група учасників відвідає поліграфічне виробництво, щоб ознайомитись із процесом виготовлення проектів. Інтенсив розроблений для дизайнерів, які базисно працюють в Adobe Illustrator та Photoshop. Для участі в воркшопі необхідно мати комп’ютер із заздалегідь встановленим програмним забезпеченням від Adobe: Photoshop, Illustrator (версії CS5 або новіше).

Спікер: Еміль Вольскі – графічний дизайнер, 8 років працює в рекламно-поліграфічній сфері дизайну. Працював для Citroеn, Syoss, Креативний простір «Часопис», туристичного бюро «Интересный Киев», коробочка KyivBox. Розробив айдентику для Книжкового магазину «Хармс», Вільної школи журналістики та театру «Золоті ворота».

Про стікер-арт в українській культурі говоритимуть засновник Ukrainian Sticker Culture Костянтин Вогас та засновник Superukraine Міша Арнаутов.

Kult Mag – інтернет-журнал про нову культуру, як тільки знайдемо конопляний папір будемо друкуватися. (с)

Superukraine – покоління незалежних, свідомих, уважних, важливих, добрих, які створюють нову країну. (с)

Арнаутов Михайло – засновник соціально-позитивного проекту #superukraine, один з учасників журналу Kult. Вуличний фотограф, стікерман, автостопщик, музикант, батько і чоловік.

Костянтин Вогас з 2013 року займається ілюстрацією та стікерами. За 2014 рік Ukrainian Sticker Culture зробили кілька колаборацій з Kalkov та Open. В грудні 2014 року організував і випустив перші стікерпаки KLEЙPARKAN.

Вартість навчання: 600 грн.

Кількість місць обмежена, тому запис на курс проводиться за попереднім відбором. Зарахування до групи відбувається після повної оплати воркшопів. Для цього скористайтеся, будь ласка, формою рєстрації: http://bit.ly/1db7Ild

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів:

fb.com/NiicePublishing
MakeitNIICE@gmail.com
+38 (063) 964-06-98
+38 (093) 002-19-53