Platforma camp

Наступний кемп 20-24 вересня 2024

Platforma Camp — це, в першу чергу, комʼюніті крутих людей зі спільними цінностями. А ще це завжди легендарно! Подія, яка щоразу збирає сотні креативних та успішних подалі від міста, щоб ще більше прокачати скіли, зблизитись і надихнутися новими  ідеями та один одним. 


Platforma Camp — більше, ніж місце зустрічі. Тут ми разом з учасниками продовжуємо творити нову реальність, де ти можеш більше, легше, яскравіше. Лише тут наше комʼюніті отримує універсальний досвід, відривається разом із лекторами та надихається для нових проєктів.

Новий кемп увімкне софіти на вашу власну унікальність, надихне здобутками та можливостями України і українців та допоможе стати ближчими один до одного.

Будемо відкривати для себе нові місця нашої чудової країни, відкривати нові горизонти, посилювати знання різних сфер, знайомитись з новими людьми, знаходити силу і натхнення, будувати міцні звʼязки та накопичувати приємні враження.

На три дні заплануйте собі повне перезавантаження уявлень і планів, разом зі спікерами дослідіть реальні здобутки нашої країни та власні точки зросту. 

Понад 150 учасників уже вп'яте пірнуть у лекції, музику, відпочинок і разом промалюють майбутні горизонти.

Refael Yucha
засновник Coworking Platforma та організатор Platforma Camp

«Мені особисто дуже подобається спостерігати за розвитком ком’юніті наших учасників Platforma Camp. І тим, як воно росте, а стосунки всередині міцнішають. Від нових друзів, які здатні підтримати в складний момент, до нових партнерів, з якими створюються спільні проєкти і реалізовуються нові ідеї»

Що чекає на кемперів?

Щоразу нове, але це точно дещо визначне:
01

Лекції

Від топових представників своїх індустрій
02

Концерти

Найтрендовіших гуртів і виконавців
03

Потужний нетворкінг

З талантами від креативної індустрії до IT
04

Вправи і практики

Для налаштування і тіла і розуму на результат

Наступний кемп
20-24 вересня 2024

Цього разу ми плануємо повне перезавантаження. Не секрет, щоб з'явився свіжий погляд на речі, треба вириватися з рутини. Готуйтеся: природа, нові знайомства, освітня програма, відпочинок, спорт і круті вечірні музичні івенти — як завжди, на кемперів чекатимуть дні, максимально наповнені сесном і фаном.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.