Platforma Wellness

Ми розуміємо, що сучасний ритм життя може бути вимогливим і стресовим. Тому ми пропонуємо нашим резидентам різноманітні тренування, включаючи йогу, стретчинг, sound healing та медитацію, які допомагають зняти стрес, покращити фізичну форму та зосередженість.

Про Wellness

Platforma Wellness — це програма, спрямована на турботу про ментальне та фізичне здоров'я наших резидентів. Тут — інтегрована платформа, онлайн і офлайн заняття, що підтримують гармонію між тілом і розумом. Приєднуйтесь до нашого комʼюніті і разом покращимо загальне самопочуття для нових звершень.

Platforma Wellness — це зіркова команда інструкторів та тренерів, які будуть стежити за вашим прогресом і відповідати на всі ваші запитання. Ми віримо, що здорове тіло і розум — це основа успіху і щастя, і Platforma Wellness робить усе можливе, щоб забезпечити це для кожного.

Цілеспрямованість, завзятість, правильні цілі та виняткові ідеї зʼявляються лише після наполегливої праці над собою. Ми зібрали найкращі сучасні практики і вправи, щоб ви набиралися натхнення для масштабних проєктів.

Тренери

Аліса Мороз  

тренерка зі стретчингу, пілатесу

Проводить практики зі стретчингу, пілатесу, мобіліті. Досвід роботи більше 10 років, з яких 4 роки жила та працювала в країнах Європи та Азії.

Анна Хайя

провідник у розслаблення та саундхілінг

Проводить практики саундхілінгу з ефірними оліями. Допомагає знайти спокій, гармонію, баланс, цілісність душі і тіла, зняти стрес, відчути свою внутрішню тишу і розслаблення.

Юлія Асаді

тренерка з йоги

Юлія практикує йогу, стояння на цвяхах, проводитьчайні церемонії та культивує баланс міжматеріальним та духовним життям, без жорстких рамок.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Йога: шлях до внутрішньої рівноваги

Запрошуємо доєднатись до йога-практик з Юлією Асаді та віднайти шлях до внутрішньої рівноваги.

Щосереди о 19:00
300 грн
Популярне
Офлайн
Онлайн

Пілатес: витончена сила та грація рухів

Тренування з пілатесу підходить всім рівням підготовки та допоможе зміцнити м'язи, загальне самопочуття та покращити роботу головного мозку

Щочетверга о 18:00
300 грн
Популярне
Офлайн
Онлайн

Soundhealing

Саундхілінг – це гармонізуюча звукова практика, яку проводить Хайя Анна

07.07.2024 о 10:30
300 грн
Популярне
Офлайн
Онлайн

Практика з цвяхостояння

Цвяхостояння з Хайя Анна - це практика для пізнання себе, звільнення від страхів, зажимів, блоків

Щонеділі о 10:30
300 грн
Популярне
Офлайн
Онлайн

Йога: гармонія тіла та свідомості

Запрошуємо почати свій тиждень корисно на йога-практиці з Юлією Асаді. Практика допоможе віднайти баланс тіла та свідомості та оримати заряд енергії на весь тиждень.

Щопонеділка о 19:00
300 грн
Популярне
Офлайн
Онлайн

Стретчинг: комфорт рухів та витонченість форми

Запрошуємо доєднатись на тренування зі стретчингу разом з нашою тренеркою Алісою Мороз. Стретчинг допомогає розслабити мязи та особливо корисний д

Щовівторка о 18:00
300 грн
Популярне
Офлайн
Онлайн

Хочете стати частиною нашої команди PLATFORMA Wellness?

Якщо ви так само, як і ми вірите, що здорове тіло і розум — це основа успіху і щастя, та маєте досвід роботи інструктором з йоги, стретчингу, медитацій, доєднуйтесь до нашої команди тренерів Platforma Wellness.

Стати партнером
Стати партнером
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.