Platforma charity

Допомога — одна із цінностей PLATFORMA і важлива складова бізнесів України. Ми допомагали, допомагаємо і не збираємось зупинятися. Окрім десятків різних благодійних активностей і проєктів, Platforma також обʼєднує навколо себе різних людей, команди і компанії.

Platforma charity goals &results

Наше комʼюніті — сильні, сміливі, ті, хто мріє, планує і робить. Саме такі люди і бізнеси поруч дають нам змогу допомагати в рази більше. У рамках Platforma Charity ми з вами зібрали за 2023 рік на потреби ЗСУ 4 470 000 грн. 1 860 000 грн — прямі донації від Platforma. Дякуємо і пишаємося кожним, хто з нами. Продовжуємо далі і до перемоги!

Ми любимо обʼєднувати і обʼєднуватись у складних задачах, бо саме у цьому сила у важкі часи. За ці роки допомоги нашими партнерами стали десятки бізнесів і тисячі молодих талантів, що підтримали наші збори.

Дякуємо: Артзавод Платформа, забудовник City Capital Group, інвестиційний фонд Horizon Capital, геймінгова компанія GoReel, Київська Академія Медіа Мистецтв (КАМА), IT-компанія Nvidia, креативна альтернативна спілка Yankov Club, продакшн TOMIN, креативна агенція I AM IDEA, ЄБШ, Ponchyk Boy, TCP bar, The Village, наші резиденти і наші друзі.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.