Serviced офіс

Вам потрібен свій простір, щоб реалізовувати ідеї, обговорювати їх і розмістити команду? Приватний простір Platforma це база, ґрунт, основа. Ідеальний вибір для міцних команд, що прагнуть усамітнитись, працюючи над визначними проєктами.

Вам не доведеться турбуватися про придбання офісних меблів чи обладнання, а також про те, щоб керувати персоналом для нагляду за вашим офісом.

Serviced office дасть вам усе необхідне: від кухонних зручностей до найсучасніших технологій у кімнатах для переговорів, що дозволяє вам повністю зосередитися на роботі.

Що входить

Meeting rooms
Skype rooms
Shower & Kitchen
Cleaning services
Lounge entrance
Сoffee/tea & snacks points

Про Serviced офіс

Кожен офіс закривається на ключ. Усі простори оснащені всіма необхідними меблями, однак резиденти можуть кастомізувати їх по-своєму. Тут працюють різні команди: від двох до 60 людей. Якщо компанія росте, приміщення можна трансформувати під необхідну кількість місць. Ми все влаштуємо найзручніше для вашої команди.

Резидентам Serviced office відкриті усі двері нашого комʼюніті

Вони можуть відпочити у Lounge, піти на курси англійської та завітати на неформальні вечірки Platforma. Життя вирує у нас в просторах і будь-якій команді буде цікаво знаходити свій саморозвиток, і відпочинок тут.