Lounge

Leonardo

Залишити заявку
Залишити заявку

Лаунж-зони Platforma об'єднують в собі спокій бібліотеки та ритм міського кафе. Тут креативний простір для ідей і зустрічей. Резиденти лаунж-зони отримують доступ до загальних зон коворкінгу, безкоштовні напої та снеки.

No items found.

Що входить

Усе для комфортної роботи

Окрім усього, лаунж-зони PLATFORMA це ще й зручний офіс. Надшвидкий Wi-Fi та принтери 24/7, Skype-кімнати, напої та снеки, вільний доступ на кухню та в душову. А ще вас чекають неформальні вечірки, освітні програми та нетворкінг.

Атмосфера ідей і креативності

Great minds work together! Тут ви знайдете творчу заміську резиденцію прямо у серці мегаполісу. Вирує світ за великими вікнами, шумлять думки творчими ідеями, усі працюють, але готові були б і познайомитись. Тут нетворкінг переплітається із наполегливою роботою.

Speaking club

Ми приділяємо особливу увагу розвитку та комфорту нашого ком'юніті, тому пропонуємо разом покращувати свої навички володіння англійською мовою. Резидентам доступна подія для обміну думками, інсайтами та емоціями, тому бери друзів і let`s improve yourself and make fun. Говоримо only English!

Приєднуйтеся зараз, щоб стати частиною нашого комʼюніті, творити, досягати і розвиватися разом.

на місяць
на місяць
Заповнити заявку
Заповнити заявку
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
.swiper-button