до переліку статей
до переліку статей
назад
назад
June 24, 2024
Івент

Real Estate Meetup: Еволюція офісних просторів

до переліку статей
до переліку статей

Real Estate Meetup: Еволюція офісних просторів

Це серія профільних івентів для спеціалістів індустрії нерухомості: від інвесторів та девелоперів до архітекторів, спеціалістів з продажу, орендарів та власників. Мета яких — ділитися досвідом та об’єднувати спеціалістів різних напрямів, аби допомагати розвитку та збереженню стабільності у галузі.

No items found.

“Еволюція офісних просторів: сучасний функціонал, принципи та запит” – так звучить тема нашої першої зустрічі. До розмови ми запросили Андрія Федорова – СЕО City Capital Group, одного з лідерів ринку девелопменту, будівництва, та управління комерційною нерухомістю, загальна площа якої налічує 250,000 м2. Олександру Пророк – партнерку CCG Development, будівельної компанії, яка за 14 років свого існування реалізувала більше 1000 проєктів.

Третій гість мітапу – Ігор Майсак, фахівець в галузі будівництва та управління корпоративною нерухомістю. Його портфоліо включає численні проекти будівництва, реконструкції комерційних та житлових приміщень, роки роботи з EPAM Systems, успішні угоди оренди, купівлі-продажу та інвестиційні угоди. Модеруватиме зустріч Сергій Ящук, CEO коворкінгів PLATFORMA.

Мітап відбудеться 4 липня. З 18:00 чекатимемо на вас в Gallery на 4 поверсі PLATFORMA Leonardo. Обіцяємо якісний нетворкінг, важливі питання для обговорення, хороші напої та комфортну адтмосферу спілкування з однодумцями.

Вхід за попередньою реєстрацією за посиланням.

Чекаємо вас на заході!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Новини

July 12, 2024

Real Estate Meetup: Тренди, інновації та адаптація до кризових умов

На початку липня в київському коворкінгу PLATFORMA Leonardo відбувся перший із серії профільних івентів, присвячених розвитку індустрії нерухомості.Зібравши провідних фахівців у цій сфері, ми обговорили актуальні питання та тренди сучасних офісних просторів.

July 2, 2024

Практика Цвяхостояння: Шлях до внутрішнього спокою

July 6, 2024

Platforma Camp Kids & Adults Party

June 27, 2024

Майбутнє за ШІ: Революція у виробництві та збільшення тривалості життя

До того часу, коли діти, народжені сьогодні, підуть до дитячого садка, штучний інтелект може перевершити людей у всіх когнітивних навичках — від науки до творчості.

June 17, 2024

Дивимось чемпіонат Європи з футболу разом

Ми в PLATFORMA запрошуємо вас дивитись трансляції ігор команд для виходу в 1/8 фіналу разом. Перший матч вже сьогодні!

April 23, 2024

Презентація нової локації PLATFORMA VORONIN

Наприкінці квітня ми провели першу подію для брокерів з презентацією нової локації PLATFORMA VORONIN.